Eaton - Electronics Division BK/MDA-30-R
Numero parte
BK/MDA-30-R
Produttore
Eaton - Electronics Division
Categoria:
Sicherungen
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.BK/MDA-30-R.pdf
Descrizione
FUSE CERM 30A 250VAC 125VDC 3AB
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order BK/MDA-30-R on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the BK/MDA-30-R price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of BK/MDA-30-R?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BK/MDA-30-R.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series MDA MDA MDA MDA MDA
ProductStatus Active Active Active Active Active
MountingType Holder Holder Holder Holder Holder
CurrentRating(Amps) 30 A 30 A 30 A 30 A 30 A
VoltageRating-AC 250 V 250 V 250 V 250 V 250 V
VoltageRating-DC 125 V 125 V 125 V 125 V 125 V