Murata Electronics BLM03EB500SN1D
Numero parte
BLM03EB500SN1D
Produttore
Murata Electronics
Categoria:
Ferritperlen und -chips
Imballaggio
0201 (0603 Metric)
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.BLM03EB500SN1D.pdf
Descrizione
FERRITE BEAD 50 OHM 0201 1LN
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order BLM03EB500SN1D on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the BLM03EB500SN1D price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of BLM03EB500SN1D?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Series EMIFIL®, BLM03 EMIFIL®, BLM03 EMIFIL®, BLM03 EMIFIL®, BLM03 EMIFIL®, BLM03
ProductStatus Active Active Active Active Active
FilterType Signal Line Signal Line Signal Line Signal Line Signal Line
NumberofLines 1 1 1 1 1
Impedance@Frequency 50 Ohms @ 100 MHz 50 Ohms @ 100 MHz 50 Ohms @ 100 MHz 50 Ohms @ 100 MHz 50 Ohms @ 100 MHz
CurrentRating(Max) 400mA 400mA 400mA 400mA 400mA
DCResistance(DCR)(Max) 580mOhm 580mOhm 580mOhm 580mOhm 580mOhm
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Height(Max) 0.013 (0.33mm) 0.013 (0.33mm) 0.013 (0.33mm) 0.013 (0.33mm) 0.013 (0.33mm)
Size/Dimension 0.024 L x 0.012 W (0.60mm x 0.30mm) 0.024 L x 0.012 W (0.60mm x 0.30mm) 0.024 L x 0.012 W (0.60mm x 0.30mm) 0.024 L x 0.012 W (0.60mm x 0.30mm) 0.024 L x 0.012 W (0.60mm x 0.30mm)