NXP USA Inc. BUK6209-30C
Numero parte
BUK6209-30C
Produttore
NXP USA Inc.
Categoria:
Transistoren – FETs, MOSFETs – Arrays
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.BUK6209-30C.pdf
Descrizione
PFET, 50A I(D), 30V, 0.0192OHM