Taiwan Semiconductor Corporation BZD17C120P R3G
Numero parte
BZD17C120P R3G
Produttore
Taiwan Semiconductor Corporation
Categoria:
Dioden – Zener – Einzeldioden
Imballaggio
DO-219AB
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.BZD17C120P R3G.pdf
Descrizione
DIODE ZENER 120V 800MW SUB SMA
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order BZD17C120P R3G on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the BZD17C120P R3G price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of BZD17C120P R3G?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series
RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS
Tolerance ±5.41% ±5.41% ±5.41% ±5.41% ±5.41%
Part Status Active Active Active Active Active
Power - Max 800 mW 800 mW 800 mW 800 mW 800 mW
Mounting Type Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Package / Case 300 Ohms 300 Ohms 300 Ohms 300 Ohms 300 Ohms
Operating Temperature 120 V 120 V 120 V 120 V 120 V
Supplier Device Package 1 µA @ 91 V 1 µA @ 91 V 1 µA @ 91 V 1 µA @ 91 V 1 µA @ 91 V
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 1.2 V @ 200 mA 1.2 V @ 200 mA 1.2 V @ 200 mA 1.2 V @ 200 mA 1.2 V @ 200 mA