Rectron USA BZD27C15P
Numero parte
BZD27C15P
Produttore
Rectron USA
Imballaggio
SOD-123F
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.BZD27C15P.pdf
Descrizione
DIODE ZENER 15V 800MW SOD-123F
Product details
1. How to order BZD27C15P on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the BZD27C15P price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of BZD27C15P?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BZD27C15P.
7.How to contact us to get technical supports, such as BZD27C15P pin diagram, BZD27C15P datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Rectron USA Rectron USA Rectron USA Rectron USA Rectron USA
RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS
Tolerance ±6% ±6% ±6% ±6% ±6%
Part Status Active Active Active Active Active
Power - Max 800 mW 800 mW 800 mW 800 mW 800 mW
Mounting Type Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Package / Case 5 Ohms 5 Ohms 5 Ohms 5 Ohms 5 Ohms
Impedance (Max) (Zzt) - - - - -
Operating Temperature 15 V 15 V 15 V 15 V 15 V
Supplier Device Package 1 µA @ 11 V 1 µA @ 11 V 1 µA @ 11 V 1 µA @ 11 V 1 µA @ 11 V