Micro Commercial Co BZX84C2V7W-TP
Numero parte
BZX84C2V7W-TP
Produttore
Micro Commercial Co
Categoria:
Dioden – Zener – Einzeldioden
Imballaggio
SC-70, SOT-323
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.BZX84C2V7W-TP.pdf
Descrizione
DIODE ZENER 2.7V 200MW SOT323
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order BZX84C2V7W-TP on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the BZX84C2V7W-TP price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of BZX84C2V7W-TP?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BZX84C2V7W-TP.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Series
RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
Part Status Active Active Active Active Active
Power - Max 200 mW 200 mW 200 mW 200 mW 200 mW
Mounting Type Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Package / Case 100 Ohms 100 Ohms 100 Ohms 100 Ohms 100 Ohms
Operating Temperature 2.7 V 2.7 V 2.7 V 2.7 V 2.7 V
Supplier Device Package 20 µA @ 1 V 20 µA @ 1 V 20 µA @ 1 V 20 µA @ 1 V 20 µA @ 1 V
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 1.2 V @ 200 mA 1.2 V @ 200 mA 1.2 V @ 200 mA 1.2 V @ 200 mA 1.2 V @ 200 mA