Crystek Corporation C3390-106.2500
Numero parte
C3390-106.2500
Produttore
Crystek Corporation
Categoria:
Oszillatoren
Imballaggio
4-SMD, No Lead
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.C3390-106.2500.pdf
Descrizione
XTAL OSC XO 106.2500MHZ HCMOS
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order C3390-106.2500 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the C3390-106.2500 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of C3390-106.2500?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series C33 C33 C33 C33 C33
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 106.25 MHz 106.25 MHz 106.25 MHz 106.25 MHz 106.25 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output HCMOS HCMOS HCMOS HCMOS HCMOS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±100ppm ±100ppm ±100ppm ±100ppm ±100ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 45mA 45mA 45mA 45mA 45mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.283 L x 0.205 W (7.20mm x 5.20mm) 0.283 L x 0.205 W (7.20mm x 5.20mm) 0.283 L x 0.205 W (7.20mm x 5.20mm) 0.283 L x 0.205 W (7.20mm x 5.20mm) 0.283 L x 0.205 W (7.20mm x 5.20mm)