Aker Technology USA C3E-28.63636-4-1010-R
Numero parte
C3E-28.63636-4-1010-R
Produttore
Aker Technology USA
Categoria:
Quarze
Imballaggio
4-SMD, No Lead
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.C3E-28.63636-4-1010-R.pdf
Descrizione
CRYSTAL 28.63636MHZ 4PF SMD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order C3E-28.63636-4-1010-R on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the C3E-28.63636-4-1010-R price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of C3E-28.63636-4-1010-R?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series C3E C3E C3E C3E C3E
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type MHz Crystal MHz Crystal MHz Crystal MHz Crystal MHz Crystal
Frequency 28.63636 MHz 28.63636 MHz 28.63636 MHz 28.63636 MHz 28.63636 MHz
FrequencyStability ±10ppm ±10ppm ±10ppm ±10ppm ±10ppm
FrequencyTolerance ±10ppm ±10ppm ±10ppm ±10ppm ±10ppm
LoadCapacitance 4pF 4pF 4pF 4pF 4pF
ESR(EquivalentSeriesResistance) 100 Ohms 100 Ohms 100 Ohms 100 Ohms 100 Ohms
OperatingMode Fundamental Fundamental Fundamental Fundamental Fundamental
OperatingTemperature -10°C ~ 70°C -10°C ~ 70°C -10°C ~ 70°C -10°C ~ 70°C -10°C ~ 70°C
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)