Carling Technologies CA1-B0-24-630-121-KF
Numero parte
CA1-B0-24-630-121-KF
Produttore
Carling Technologies
Categoria:
Leistungsschalter
Imballaggio
Scheda tecnica
CA1-B0-24-630-121-KF.pdf
Descrizione
CIRCUIT BREAKER
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order CA1-B0-24-630-121-KF on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CA1-B0-24-630-121-KF price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CA1-B0-24-630-121-KF?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series C C C C C
ProductStatus Active Active Active Active Active
MountingType Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount
CurrentRating(Amps) 30A 30A 30A 30A 30A
VoltageRating-AC 120 V 120 V 120 V 120 V 120 V
VoltageRating-DC 150 V 150 V 150 V 150 V 150 V