ITT Cannon, LLC CA3102E20-22SB05
Numero parte
CA3102E20-22SB05
Produttore
ITT Cannon, LLC
Categoria:
Rundsteckverbinder
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CA3102E20-22SB05.pdf
Descrizione
CONN RCPT FMALE 6P SILV SLDR CUP
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order CA3102E20-22SB05 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CA3102E20-22SB05 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CA3102E20-22SB05?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Product Status Active Active Active Active Active
Number of Positions 6 6 6 6 6
Shell Size - Insert 20-22 20-22 20-22 20-22 20-22
Shell Size MIL - - - - -
Mounting Type Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount
Mounting Feature Flange Flange Flange Flange Flange
Termination,Fastening Solder Cup Solder Cup Solder Cup Solder Cup Solder Cup
Item23 N (Normal) N (Normal) N (Normal) N (Normal) N (Normal)
Item24 Metal Metal Metal Metal Metal
Item25 Aluminum Alloy Aluminum Alloy Aluminum Alloy Aluminum Alloy Aluminum Alloy
Item27 Silver Silver Silver Silver Silver
Item28 Olive Drab Olive Drab Olive Drab Olive Drab Olive Drab
Item30 - - - - -
Item31 - - - - -
Item32 - - - - -
Item33 22A, 74A 22A, 74A 22A, 74A 22A, 74A 22A, 74A
Item34 50V 50V 50V 50V 50V