Bourns Inc. CAY16-2000F4LF
Numero parte
CAY16-2000F4LF
Produttore
Bourns Inc.
Categoria:
Widerstandsnetzwerke, Arrays
Imballaggio
1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CAY16-2000F4LF.pdf
Descrizione
RES ARRAY 4 RES 200 OHM 1206
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order CAY16-2000F4LF on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CAY16-2000F4LF price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CAY16-2000F4LF?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CAY16 CAY16 CAY16 CAY16 CAY16
ProductStatus Active Active Active Active Active
CircuitType Isolated Isolated Isolated Isolated Isolated
Resistance(Ohms) 200 200 200 200 200
Tolerance ±1% ±1% ±1% ±1% ±1%
NumberofResistors 4 4 4 4 4
ResistorMatchingRatio - - - - -
Resistor-Ratio-Drift - - - - -
NumberofPins 8 8 8 8 8
PowerPerElement 62.5mW 62.5mW 62.5mW 62.5mW 62.5mW
TemperatureCoefficient ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
Applications - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm)