Taiyo Yuden CBC2518T101MV
Numero parte
CBC2518T101MV
Produttore
Taiyo Yuden
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
1007 (2518 Metric)
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CBC2518T101MV.pdf
Descrizione
FIXED IND 100UH 125MA 4.81OHM SM