CBS2002415-F3.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CBS2002415-F3.
| Immagine |
| Package/Case | Half Brick | Half Brick | Half Brick | Half Brick | Half Brick |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | CBS (200W) | CBS (200W) | CBS (200W) | CBS (200W) | CBS (200W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Min) | 18V | 18V | 18V | 18V | 18V |
| Voltage-Input(Max) | 36V | 36V | 36V | 36V | 36V |
| Voltage-Output1 | 15V | 15V | 15V | 15V | 15V |
| Voltage-Output2 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output3 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output(Max) | 13.4A | 13.4A | 13.4A | 13.4A | 13.4A |
| Power(Watts) | 201 W | 201 W | 201 W | 201 W | 201 W |
| Voltage-Isolation | 1.5 kV | 1.5 kV | 1.5 kV | 1.5 kV | 1.5 kV |
| Efficiency | 87% | 87% | 87% | 87% | 87% |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 2.46 L x 2.31 W x 1.54 H (62.5mm x 58.7mm x 39.2mm) | 2.46 L x 2.31 W x 1.54 H (62.5mm x 58.7mm x 39.2mm) | 2.46 L x 2.31 W x 1.54 H (62.5mm x 58.7mm x 39.2mm) | 2.46 L x 2.31 W x 1.54 H (62.5mm x 58.7mm x 39.2mm) | 2.46 L x 2.31 W x 1.54 H (62.5mm x 58.7mm x 39.2mm) |