CC02-2N2J-RC.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CC02-2N2J-RC.
| Immagine |
| Series | CC02 | CC02 | CC02 | CC02 | CC02 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Wirewound | Wirewound | Wirewound | Wirewound | Wirewound |
| Material-Core | Ceramic | Ceramic | Ceramic | Ceramic | Ceramic |
| Inductance | 2.2 nH | 2.2 nH | 2.2 nH | 2.2 nH | 2.2 nH |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| CurrentRating(Amps) | 960 mA | 960 mA | 960 mA | 960 mA | 960 mA |
| Current-Saturation(Isat) | - | - | - | - | - |
| Shielding | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded |
| DCResistance(DCR) | 70mOhm Max | 70mOhm Max | 70mOhm Max | 70mOhm Max | 70mOhm Max |
| Q@Freq | 19 @ 250MHz | 19 @ 250MHz | 19 @ 250MHz | 19 @ 250MHz | 19 @ 250MHz |
| Frequency-SelfResonant | 10.8GHz | 10.8GHz | 10.8GHz | 10.8GHz | 10.8GHz |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 250 MHz | 250 MHz | 250 MHz | 250 MHz | 250 MHz |