Sumida America Components Inc. CD104NP-561KC
Numero parte
CD104NP-561KC
Produttore
Sumida America Components Inc.
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Nonstandard
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CD104NP-561KC.pdf
Descrizione
FIXED IND 560UH 320MA 1.904 OHM