Bourns Inc. CDSOT236-T15C
Numero parte
CDSOT236-T15C
Produttore
Bourns Inc.
Categoria:
TVS - Dioden
Imballaggio
SOT-23-6
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CDSOT236-T15C.pdf
Descrizione
TVS DIODE 15VWM 34.6VC SOT23-6
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order CDSOT236-T15C on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CDSOT236-T15C price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CDSOT236-T15C?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CDSOT236-T15C.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
Package/Case SOT-23-6 SOT-23-6 SOT-23-6 SOT-23-6 SOT-23-6
Series - - - - -
ProductStatus Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 5 5 5 5 5
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 15V 15V 15V 15V 15V
Voltage-Breakdown(Min) 16.7V 16.7V 16.7V 16.7V 16.7V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 34.6V 34.6V 34.6V 34.6V 34.6V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 10A (8/20µs) 10A (8/20µs) 10A (8/20µs) 10A (8/20µs) 10A (8/20µs)
Power-PeakPulse 350W 350W 350W 350W 350W