CF18JA2K20.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CF18JA2K20.
| Resistance | 2.2 kOhms | 2.2 kOhms | 2.2 kOhms | 2.2 kOhms | 2.2 kOhms |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| Power(Watts) | 0.125W, 1/8W | 0.125W, 1/8W | 0.125W, 1/8W | 0.125W, 1/8W | 0.125W, 1/8W |
| Composition | Carbon Film | Carbon Film | Carbon Film | Carbon Film | Carbon Film |
| Size/Dimension | Axial | Axial | Axial | Axial | Axial |
| Height-Seated(Max) | 0.067 Dia x 0.130 L (1.70mm x 3.30mm) | 0.067 Dia x 0.130 L (1.70mm x 3.30mm) | 0.067 Dia x 0.130 L (1.70mm x 3.30mm) | 0.067 Dia x 0.130 L (1.70mm x 3.30mm) | 0.067 Dia x 0.130 L (1.70mm x 3.30mm) |