Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CFB-125D-2-3M.
| Immagine |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MountingType | Socketable | Socketable | Socketable | Socketable | Socketable |
| Function | Off-Delay | Off-Delay | Off-Delay | Off-Delay | Off-Delay |
| ContactRating@Voltage | 10A @ 120/240VAC | 10A @ 120/240VAC | 10A @ 120/240VAC | 10A @ 120/240VAC | 10A @ 120/240VAC |
| Voltage-Supply | 125VDC | 125VDC | 125VDC | 125VDC | 125VDC |
| TerminationStyle | Plug In, 11 Pin (Octal) | Plug In, 11 Pin (Octal) | Plug In, 11 Pin (Octal) | Plug In, 11 Pin (Octal) | Plug In, 11 Pin (Octal) |