Samsung Electro-Mechanics CIH02T2N7SNC
Numero parte
CIH02T2N7SNC
Produttore
Samsung Electro-Mechanics
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
01005 (0402 Metric)
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CIH02T2N7SNC.pdf
Descrizione
FIXED IND 2.7NH 200MA 800MOHM SM
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order CIH02T2N7SNC on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CIH02T2N7SNC price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CIH02T2N7SNC?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CIH02T2N7SNC.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CIH02T CIH02T CIH02T CIH02T CIH02T
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type Multilayer Multilayer Multilayer Multilayer Multilayer
Material-Core - - - - -
Inductance 2.7 nH 2.7 nH 2.7 nH 2.7 nH 2.7 nH
Tolerance ±0.3nH ±0.3nH ±0.3nH ±0.3nH ±0.3nH
CurrentRating(Amps) 200 mA 200 mA 200 mA 200 mA 200 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 800mOhm Max 800mOhm Max 800mOhm Max 800mOhm Max 800mOhm Max
Q@Freq 2 @ 100MHz 2 @ 100MHz 2 @ 100MHz 2 @ 100MHz 2 @ 100MHz
Frequency-SelfResonant 7GHz 7GHz 7GHz 7GHz 7GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz