Carling Technologies CLB-503-11A2N-W-F/50
Numero parte
CLB-503-11A2N-W-F/50
Produttore
Carling Technologies
Categoria:
Leistungsschalter
Imballaggio
Scheda tecnica
CLB-503-11A2N-W-F/50.pdf
Descrizione
CIRCUIT BREAKER
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order CLB-503-11A2N-W-F/50 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CLB-503-11A2N-W-F/50 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CLB-503-11A2N-W-F/50?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series CLB CLB CLB CLB CLB
ProductStatus Active Active Active Active Active
MountingType Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount
BreakerType Thermal Thermal Thermal Thermal Thermal
CurrentRating(Amps) 50A 50A 50A 50A 50A
VoltageRating-AC 250 V 250 V 250 V 250 V 250 V
VoltageRating-DC 32 V 32 V 32 V 32 V 32 V