Carling Technologies CLB-503-27ENN-B-W-F/50
Numero parte
CLB-503-27ENN-B-W-F/50
Scheda tecnica
CLB-503-27ENN-B-W-F/50.pdf
Product details
1. How to order CLB-503-27ENN-B-W-F/50 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CLB-503-27ENN-B-W-F/50 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CLB-503-27ENN-B-W-F/50?
CurrentRating(Amps) 50A 50A 50A 50A 50A
VoltageRating-AC 250 V 250 V 250 V 250 V 250 V
VoltageRating-DC 32 V 32 V 32 V 32 V 32 V