Carling Technologies CLB-603-27JNN-W-F/60
Numero parte
CLB-603-27JNN-W-F/60
Scheda tecnica
CLB-603-27JNN-W-F/60.pdf
Product details
1. How to order CLB-603-27JNN-W-F/60 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CLB-603-27JNN-W-F/60 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CLB-603-27JNN-W-F/60?
CurrentRating(Amps) 60A 60A 60A 60A 60A
VoltageRating-AC 250 V 250 V 250 V 250 V 250 V
VoltageRating-DC 32 V 32 V 32 V 32 V 32 V