TDK Corporation CLF6045NIT-221M-D
Numero parte
CLF6045NIT-221M-D
Produttore
TDK Corporation
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Nonstandard
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CLF6045NIT-221M-D.pdf
Descrizione
FIXED IND 220UH 470MA 864MOHM SM
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order CLF6045NIT-221M-D on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CLF6045NIT-221M-D price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CLF6045NIT-221M-D?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Series CLF-NI-D CLF-NI-D CLF-NI-D CLF-NI-D CLF-NI-D
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 220 µH 220 µH 220 µH 220 µH 220 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 470 mA 470 mA 470 mA 470 mA 470 mA
Current-Saturation(Isat) 470mA 470mA 470mA 470mA 470mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 864mOhm Max 864mOhm Max 864mOhm Max 864mOhm Max 864mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
OperatingTemperature -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz