TDK Corporation CLF6045T-2R2N-D
Numero parte
CLF6045T-2R2N-D
Produttore
TDK Corporation
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Nonstandard
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CLF6045T-2R2N-D.pdf
Descrizione
FIXED IND 2.2UH 4A 19.5 MOHM SMD