Powerex Inc. CM200RL-12NF
Numero parte
CM200RL-12NF
Produttore
Powerex Inc.
Categoria:
Transistoren – IGBTs – Module
Imballaggio
Module
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CM200RL-12NF.pdf
Descrizione
IGBT MOD 600V 200A 890W