Bourns Inc. CMF-SDP50A-15-2
Numero parte
CMF-SDP50A-15-2
Produttore
Bourns Inc.
Categoria:
Rückstellbare PTC-Sicherungen
Imballaggio
4-SMD Cube
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CMF-SDP50A-15-2.pdf
Descrizione
CERAMIC PTC
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order CMF-SDP50A-15-2 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CMF-SDP50A-15-2 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CMF-SDP50A-15-2?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
Package/Case 4-SMD Cube 4-SMD Cube 4-SMD Cube 4-SMD Cube 4-SMD Cube
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CMF-SDP CMF-SDP CMF-SDP CMF-SDP CMF-SDP
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic
Voltage-Max 230V 230V 230V 230V 230V
Current-Max 2.5 A 2.5 A 2.5 A 2.5 A 2.5 A
Current-Hold(Ih)(Max) 90 mA 90 mA 90 mA 90 mA 90 mA
Current-Trip(It) 190 mA 190 mA 190 mA 190 mA 190 mA
TimetoTrip 200 ms 200 ms 200 ms 200 ms 200 ms
Resistance-Initial(Ri)(Min) 1 Ohms 1 Ohms 1 Ohms 1 Ohms 1 Ohms
Resistance-PostTrip(R1)(Max) 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Resistance-25°C(Typ) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.344 L x 0.283 W (8.75mm x 7.20mm) 0.344 L x 0.283 W (8.75mm x 7.20mm) 0.344 L x 0.283 W (8.75mm x 7.20mm) 0.344 L x 0.283 W (8.75mm x 7.20mm) 0.344 L x 0.283 W (8.75mm x 7.20mm)
Height-Seated(Max) - - - - -
Thickness(Max) 0.402 (10.20mm) 0.402 (10.20mm) 0.402 (10.20mm) 0.402 (10.20mm) 0.402 (10.20mm)