CMR03E330JOCR.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CMR03E330JOCR.
| Immagine |
| Package/Case | Radial | Radial | Radial | Radial | Radial |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | CMR | CMR | CMR | CMR | CMR |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Capacitance | 33 pF | 33 pF | 33 pF | 33 pF | 33 pF |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| Voltage-Rated | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V |
| DielectricMaterial | Mica | Mica | Mica | Mica | Mica |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| LeadSpacing | 0.118 (3.00mm) | 0.118 (3.00mm) | 0.118 (3.00mm) | 0.118 (3.00mm) | 0.118 (3.00mm) |
| Size/Dimension | 0.272 L x 0.130 W (6.90mm x 3.30mm) | 0.272 L x 0.130 W (6.90mm x 3.30mm) | 0.272 L x 0.130 W (6.90mm x 3.30mm) | 0.272 L x 0.130 W (6.90mm x 3.30mm) | 0.272 L x 0.130 W (6.90mm x 3.30mm) |