Raltron Electronics CO2016-32.000-3.3-50-EXT-TR
Numero parte
CO2016-32.000-3.3-50-EXT-TR
Produttore
Raltron Electronics
Categoria:
Oszillatoren
Imballaggio
4-SMD, No Lead
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CO2016-32.000-3.3-50-EXT-TR.pdf
Descrizione
XTAL OSC XO 32.0000MHZ CMOS SMD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order CO2016-32.000-3.3-50-EXT-TR on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CO2016-32.000-3.3-50-EXT-TR price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CO2016-32.000-3.3-50-EXT-TR?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CO2016 CO2016 CO2016 CO2016 CO2016
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 32 MHz 32 MHz 32 MHz 32 MHz 32 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 3.5mA 3.5mA 3.5mA 3.5mA 3.5mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm) 0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm) 0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm) 0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm) 0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm)