CQS24050-28-N.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CQS24050-28-N.
| Immagine |
| Package/Case | 8-DIP Module | 8-DIP Module | 8-DIP Module | 8-DIP Module | 8-DIP Module |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | CQS (140W) | CQS (140W) | CQS (140W) | CQS (140W) | CQS (140W) |
| ProductStatus | Last Time Buy | Last Time Buy | Last Time Buy | Last Time Buy | Last Time Buy |
| Type | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Min) | 18V | 18V | 18V | 18V | 18V |
| Voltage-Input(Max) | 36V | 36V | 36V | 36V | 36V |
| Voltage-Output1 | 5V | 5V | 5V | 5V | 5V |
| Voltage-Output2 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output3 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output(Max) | 28A | 28A | 28A | 28A | 28A |
| Power(Watts) | 140 W | 140 W | 140 W | 140 W | 140 W |
| Voltage-Isolation | 1.5 kV | 1.5 kV | 1.5 kV | 1.5 kV | 1.5 kV |
| Features | - | - | - | - | - |
| Efficiency | 91% | 91% | 91% | 91% | 91% |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 2.28 L x 1.45 W x 0.33 H (57.9mm x 36.8mm x 8.5mm) | 2.28 L x 1.45 W x 0.33 H (57.9mm x 36.8mm x 8.5mm) | 2.28 L x 1.45 W x 0.33 H (57.9mm x 36.8mm x 8.5mm) | 2.28 L x 1.45 W x 0.33 H (57.9mm x 36.8mm x 8.5mm) | 2.28 L x 1.45 W x 0.33 H (57.9mm x 36.8mm x 8.5mm) |