CR Magnetics Inc. CR8448-2000-F
Numero parte
CR8448-2000-F
Produttore
CR Magnetics Inc.
Categoria:
Strommesstransformatoren
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CR8448-2000-F.pdf
Descrizione
CURR SENSE XFMR 50A IN-LINE
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order CR8448-2000-F on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CR8448-2000-F price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CR8448-2000-F?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CR8448-2000-F.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore CR Magnetics Inc. CR Magnetics Inc. CR Magnetics Inc. CR Magnetics Inc. CR Magnetics Inc.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series CR8400 CR8400 CR8400 CR8400 CR8400
ProductStatus Active Active Active Active Active
FrequencyRange 20Hz ~ 200kHz 20Hz ~ 200kHz 20Hz ~ 200kHz 20Hz ~ 200kHz 20Hz ~ 200kHz
CurrentRating(Amps) 50 A 50 A 50 A 50 A 50 A
Inductance - - - - -
ET(Volt-Time) - - - - -
TurnsRatio-Primary:Secondary - - - - -
CurrentRatio 2000:1 2000:1 2000:1 2000:1 2000:1
DCResistance(DCR) 90Ohm 90Ohm 90Ohm 90Ohm 90Ohm
Ratings - - - - -
Size/Dimension 1.160 L x 0.922 W (29.46mm x 23.42mm) 1.160 L x 0.922 W (29.46mm x 23.42mm) 1.160 L x 0.922 W (29.46mm x 23.42mm) 1.160 L x 0.922 W (29.46mm x 23.42mm) 1.160 L x 0.922 W (29.46mm x 23.42mm)
Height-Seated(Max) 0.435 (11.05mm) 0.435 (11.05mm) 0.435 (11.05mm) 0.435 (11.05mm) 0.435 (11.05mm)