KYOCERA AVX CRB2A4E111JT
Numero parte
CRB2A4E111JT
Produttore
KYOCERA AVX
Categoria:
Widerstandsnetzwerke, Arrays
Imballaggio
0804, Concave, Long Side Terminals
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CRB2A4E111JT.pdf
Descrizione
RES ARRAY 4 RES 110 OHM 0804
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order CRB2A4E111JT on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CRB2A4E111JT price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CRB2A4E111JT?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CRB2A4E111JT.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore KYOCERA AVX KYOCERA AVX KYOCERA AVX KYOCERA AVX KYOCERA AVX
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CRB, Kyocera CRB, Kyocera CRB, Kyocera CRB, Kyocera CRB, Kyocera
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
CircuitType Isolated Isolated Isolated Isolated Isolated
Resistance(Ohms) 110 110 110 110 110
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
NumberofResistors 4 4 4 4 4
ResistorMatchingRatio - - - - -
Resistor-Ratio-Drift - - - - -
NumberofPins 8 8 8 8 8
PowerPerElement 62.5mW 62.5mW 62.5mW 62.5mW 62.5mW
TemperatureCoefficient ±250ppm/°C ±250ppm/°C ±250ppm/°C ±250ppm/°C ±250ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
Applications - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.079 L x 0.039 W (2.00mm x 1.00mm) 0.079 L x 0.039 W (2.00mm x 1.00mm) 0.079 L x 0.039 W (2.00mm x 1.00mm) 0.079 L x 0.039 W (2.00mm x 1.00mm) 0.079 L x 0.039 W (2.00mm x 1.00mm)