Daburn Electronics CRT16-4RD-50
Numero parte
CRT16-4RD-50
Produttore
Daburn Electronics
Categoria:
Einadrige Kabel (Schaltdraht)
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CRT16-4RD-50.pdf
Descrizione
HOOK-UP STRND 16AWG 20KV RED 50'
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order CRT16-4RD-50 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CRT16-4RD-50 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CRT16-4RD-50?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CRT16-4RD-50.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Spool Spool Spool Spool Spool
ProductStatus Active Active Active Active Active
CableType Hook-Up Hook-Up Hook-Up Hook-Up Hook-Up
WireGauge 16 AWG 16 AWG 16 AWG 16 AWG 16 AWG
ConductorStrand 19/29 19/29 19/29 19/29 19/29
Jacket(Insulation)Diameter 0.151 (3.84mm) 0.151 (3.84mm) 0.151 (3.84mm) 0.151 (3.84mm) 0.151 (3.84mm)
Jacket(Insulation)Thickness - - - - -
Length 50.00' (15.24m) 50.00' (15.24m) 50.00' (15.24m) 50.00' (15.24m) 50.00' (15.24m)
Voltage 20kV 20kV 20kV 20kV 20kV
OperatingTemperature -90°C ~ 200°C -90°C ~ 200°C -90°C ~ 200°C -90°C ~ 200°C -90°C ~ 200°C