Daburn Electronics CRT18-6.5RD-100
Numero parte
CRT18-6.5RD-100
Produttore
Daburn Electronics
Categoria:
Einadrige Kabel (Schaltdraht)
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CRT18-6.5RD-100.pdf
Descrizione
HOOK-UP STRND 18AWG RED 100'
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order CRT18-6.5RD-100 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CRT18-6.5RD-100 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CRT18-6.5RD-100?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Spool Spool Spool Spool Spool
ProductStatus Active Active Active Active Active
CableType Hook-Up Hook-Up Hook-Up Hook-Up Hook-Up
WireGauge 18 AWG 18 AWG 18 AWG 18 AWG 18 AWG
ConductorStrand 19/30 19/30 19/30 19/30 19/30
Jacket(Insulation)Diameter 0.194 (4.93mm) 0.194 (4.93mm) 0.194 (4.93mm) 0.194 (4.93mm) 0.194 (4.93mm)
Jacket(Insulation)Thickness - - - - -
Length 100.0' (30.5m) 100.0' (30.5m) 100.0' (30.5m) 100.0' (30.5m) 100.0' (30.5m)
Voltage 32.5kV 32.5kV 32.5kV 32.5kV 32.5kV
OperatingTemperature -90°C ~ 200°C -90°C ~ 200°C -90°C ~ 200°C -90°C ~ 200°C -90°C ~ 200°C