Linx Technologies Inc. CSI-RGFI-300-UFFR-B
Numero parte
CSI-RGFI-300-UFFR-B
Produttore
Linx Technologies Inc.
Categoria:
Koaxialkabel (HF)
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CSI-RGFI-300-UFFR-B.pdf
Descrizione
CBL ASSY RP-SMA-UMCC 11.811
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order CSI-RGFI-300-UFFR-B on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CSI-RGFI-300-UFFR-B price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CSI-RGFI-300-UFFR-B?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series - - - - -
1stConnector RP-SMA Jack RP-SMA Jack RP-SMA Jack RP-SMA Jack RP-SMA Jack
1stContactGender Male Male Male Male Male
1stConnectorMountingType Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount
2ndContactGender Female Female Female Female Female
2ndConnectorMountingFeature - - - - -
Length 11.811 (300.00mm) 11.811 (300.00mm) 11.811 (300.00mm) 11.811 (300.00mm) 11.811 (300.00mm)
CableType 1.13mm OD Coaxial Cable 1.13mm OD Coaxial Cable 1.13mm OD Coaxial Cable 1.13mm OD Coaxial Cable 1.13mm OD Coaxial Cable
CableImpedance - - - - -
ConnectorImpedance - - - - -
OverallImpedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Frequency-Max 3 GHz 3 GHz 3 GHz 3 GHz 3 GHz