Central Technologies CTC0F-100K
Numero parte
CTC0F-100K
Produttore
Central Technologies
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CTC0F-100K.pdf
Descrizione
AXL LEADED CONF COATED INDUCTOR
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order CTC0F-100K on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CTC0F-100K price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTC0F-100K?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CTC0F-100K.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as CTC0F-100K pin diagram, CTC0F-100K datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case - - - - -
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series ctc0f ctc0f ctc0f ctc0f ctc0f
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 10 µH 10 µH 10 µH 10 µH 10 µH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) - - - - -
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding - - - - -
DCResistance(DCR) 2.5Ohm 2.5Ohm 2.5Ohm 2.5Ohm 2.5Ohm
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 24MHz 24MHz 24MHz 24MHz 24MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C