Central Technologies CTC0F-120J
Numero parte
CTC0F-120J
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CTC0F-120J.pdf
Product details
1. How to order CTC0F-120J on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CTC0F-120J price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTC0F-120J?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CTC0F-120J.
7.How to contact us to get technical supports, such as CTC0F-120J pin diagram, CTC0F-120J datasheet?
Material-Core - - - - -
Inductance 12 µH 12 µH 12 µH 12 µH 12 µH
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
Shielding - - - - -
DCResistance(DCR) 2.5Ohm 2.5Ohm 2.5Ohm 2.5Ohm 2.5Ohm
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 22MHz 22MHz 22MHz 22MHz 22MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C