Central Technologies CTC0F-1R2J
Numero parte
CTC0F-1R2J
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CTC0F-1R2J.pdf
Descrizione
AXL LEADED CONF COATED INDUCTOR
Product details
1. How to order CTC0F-1R2J on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CTC0F-1R2J price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTC0F-1R2J?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CTC0F-1R2J.
7.How to contact us to get technical supports, such as CTC0F-1R2J pin diagram, CTC0F-1R2J datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case - - - - -
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series ctc0f ctc0f ctc0f ctc0f ctc0f
Material-Core - - - - -
Inductance 1.2 µH 1.2 µH 1.2 µH 1.2 µH 1.2 µH
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
CurrentRating(Amps) - - - - -
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding - - - - -
DCResistance(DCR) 900mOhm 900mOhm 900mOhm 900mOhm 900mOhm
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 110MHz 110MHz 110MHz 110MHz 110MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C