Central Technologies CTCH895F-101K
Numero parte
CTCH895F-101K
Produttore
Central Technologies
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Radial, Vertical Cylinder
Scheda tecnica
CTCH895F-101K.pdf
Descrizione
100UH RADIAL LEAD FIX INDUCTOR
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order CTCH895F-101K on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CTCH895F-101K price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTCH895F-101K?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CTCH895F-101K.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series CTCH895F CTCH895F CTCH895F CTCH895F CTCH895F
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 100 µH 100 µH 100 µH 100 µH 100 µH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) - - - - -
Current-Saturation(Isat) 900mA 900mA 900mA 900mA 900mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 190mOhm Max 190mOhm Max 190mOhm Max 190mOhm Max 190mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature - - - - -
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz