Central Technologies CTCH895F-390K
Numero parte
CTCH895F-390K
Imballaggio
Radial, Vertical Cylinder
Scheda tecnica
CTCH895F-390K.pdf
Descrizione
39UH RADIAL LEAD FIXED INDUCTOR
Product details
1. How to order CTCH895F-390K on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CTCH895F-390K price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTCH895F-390K?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CTCH895F-390K.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series CTCH895F CTCH895F CTCH895F CTCH895F CTCH895F
Material-Core - - - - -
Inductance 39 µH 39 µH 39 µH 39 µH 39 µH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) - - - - -
Current-Saturation(Isat) 1.4A 1.4A 1.4A 1.4A 1.4A
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 80mOhm Max 80mOhm Max 80mOhm Max 80mOhm Max 80mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature - - - - -
InductanceFrequency-Test 2.52 MHz 2.52 MHz 2.52 MHz 2.52 MHz 2.52 MHz