Central Technologies CTML1206F-R082M
Numero parte
CTML1206F-R082M
Imballaggio
1206 (3216 Metric)
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CTML1206F-R082M.pdf
Descrizione
82NH FER MULTIL SHLD INDUCTOR
Product details
1. How to order CTML1206F-R082M on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CTML1206F-R082M price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTML1206F-R082M?
Series CTML1206F CTML1206F CTML1206F CTML1206F CTML1206F
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Multilayer Multilayer Multilayer Multilayer Multilayer
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 82 nH 82 nH 82 nH 82 nH 82 nH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 300 mA 300 mA 300 mA 300 mA 300 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 250mOhm Max 250mOhm Max 250mOhm Max 250mOhm Max 250mOhm Max
Q@Freq 25 @ 50MHz 25 @ 50MHz 25 @ 50MHz 25 @ 50MHz 25 @ 50MHz
Frequency-SelfResonant 250MHz 250MHz 250MHz 250MHz 250MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 50 MHz 50 MHz 50 MHz 50 MHz 50 MHz