Central Technologies CTRFB0810F-822K
Numero parte
CTRFB0810F-822K
Produttore
Central Technologies
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Radial, Vertical Cylinder
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CTRFB0810F-822K.pdf
Descrizione
8200UH RADIAL FIXED INDUCTOR
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order CTRFB0810F-822K on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CTRFB0810F-822K price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTRFB0810F-822K?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series CTRFB0810F CTRFB0810F CTRFB0810F CTRFB0810F CTRFB0810F
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 8.2 mH 8.2 mH 8.2 mH 8.2 mH 8.2 mH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 200 mA 200 mA 200 mA 200 mA 200 mA
Current-Saturation(Isat) 150mA 150mA 150mA 150mA 150mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 17.5Ohm Max 17.5Ohm Max 17.5Ohm Max 17.5Ohm Max 17.5Ohm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 600kHz 600kHz 600kHz 600kHz 600kHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz