Central Technologies CTSMDS4F-563J
Numero parte
CTSMDS4F-563J
Produttore
Central Technologies
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
2-SMD, J-Lead
Scheda tecnica
CTSMDS4F-563J.pdf
Descrizione
SMD SHIELDED RF INDUCTOR
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order CTSMDS4F-563J on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CTSMDS4F-563J price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTSMDS4F-563J?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CTSMDS4F-563J.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 2-SMD, J-Lead 2-SMD, J-Lead 2-SMD, J-Lead 2-SMD, J-Lead 2-SMD, J-Lead
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series CTSMDS4F CTSMDS4F CTSMDS4F CTSMDS4F CTSMDS4F
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 56 mH 56 mH 56 mH 56 mH 56 mH
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
CurrentRating(Amps) - - - - -
Current-Saturation(Isat) 25mA 25mA 25mA 25mA 25mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 362Ohm Max 362Ohm Max 362Ohm Max 362Ohm Max 362Ohm Max
Q@Freq 50 @ 79kHz 50 @ 79kHz 50 @ 79kHz 50 @ 79kHz 50 @ 79kHz
Frequency-SelfResonant 360kHz 360kHz 360kHz 360kHz 360kHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz