Central Technologies CTSPI3D18F-680M
Numero parte
CTSPI3D18F-680M
Produttore
Central Technologies
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Nonstandard
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CTSPI3D18F-680M.pdf
Descrizione
SMD SHIELDED POWER INDUCTOR
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order CTSPI3D18F-680M on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CTSPI3D18F-680M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTSPI3D18F-680M?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CTSPI3D18F CTSPI3D18F CTSPI3D18F CTSPI3D18F CTSPI3D18F
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 68 µH 68 µH 68 µH 68 µH 68 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 360 mA 360 mA 360 mA 360 mA 360 mA
Current-Saturation(Isat) 300mA 300mA 300mA 300mA 300mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 975mOhm 975mOhm 975mOhm 975mOhm 975mOhm
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz