Eaton - Electronics Division CTX32T-151-R
Numero parte
CTX32T-151-R
Produttore
Eaton - Electronics Division
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
1210 (3225 Metric)
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CTX32T-151-R.pdf
Descrizione
FIXED IND 150UH 65MA 15 OHM SMD