KYOCERA AVX CTZ3E-40C-B-P
Numero parte
CTZ3E-40C-B-P
Produttore
KYOCERA AVX
Categoria:
Trimmer, Stellkondensatoren
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CTZ3E-40C-B-P.pdf
Descrizione
CAP TRIMMER 4.5-40PF 25V SMD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order CTZ3E-40C-B-P on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CTZ3E-40C-B-P price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTZ3E-40C-B-P?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CTZ3E-40C-B-P.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore KYOCERA AVX KYOCERA AVX KYOCERA AVX KYOCERA AVX KYOCERA AVX
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series CTZ, Kyocera CTZ, Kyocera CTZ, Kyocera CTZ, Kyocera CTZ, Kyocera
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
CapacitanceRange 4.5 ~ 40pF 4.5 ~ 40pF 4.5 ~ 40pF 4.5 ~ 40pF 4.5 ~ 40pF
AdjustmentType Top Top Top Top Top
Voltage-Rated 25 V 25 V 25 V 25 V 25 V
DielectricMaterial Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic
Q@Freq 300 @ 1MHz 300 @ 1MHz 300 @ 1MHz 300 @ 1MHz 300 @ 1MHz
Size/Dimension 0.177 L x 0.126 W (4.50mm x 3.20mm) 0.177 L x 0.126 W (4.50mm x 3.20mm) 0.177 L x 0.126 W (4.50mm x 3.20mm) 0.177 L x 0.126 W (4.50mm x 3.20mm) 0.177 L x 0.126 W (4.50mm x 3.20mm)
Height-Seated(Max) 0.071 (1.80mm) 0.071 (1.80mm) 0.071 (1.80mm) 0.071 (1.80mm) 0.071 (1.80mm)
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C