Bourns Inc. CW100505-3N3J3
Numero parte
CW100505-3N3J3
Produttore
Bourns Inc.
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
0402 (1005 Metric)
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CW100505-3N3J3.pdf
Descrizione
FIXED IND 3.3NH 840MA 66MOHM SMD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order CW100505-3N3J3 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CW100505-3N3J3 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CW100505-3N3J3?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CW100505 CW100505 CW100505 CW100505 CW100505
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic
Inductance 3.3 nH 3.3 nH 3.3 nH 3.3 nH 3.3 nH
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
CurrentRating(Amps) 840 mA 840 mA 840 mA 840 mA 840 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 66mOhm 66mOhm 66mOhm 66mOhm 66mOhm
Q@Freq 20 @ 250MHz 20 @ 250MHz 20 @ 250MHz 20 @ 250MHz 20 @ 250MHz
Frequency-SelfResonant 6GHz 6GHz 6GHz 6GHz 6GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 250 MHz 250 MHz 250 MHz 250 MHz 250 MHz