Cypress Semiconductor Corp CY14E256LA-SZ45XQ
Numero parte
CY14E256LA-SZ45XQ
Produttore
Cypress Semiconductor Corp
Categoria:
Speicher
Imballaggio
32-SOIC (0.295, 7.50mm Width)
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CY14E256LA-SZ45XQ.pdf
Descrizione
IC NVSRAM 256KBIT PAR 32SOIC
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order CY14E256LA-SZ45XQ on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CY14E256LA-SZ45XQ price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CY14E256LA-SZ45XQ?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk,Tube,Tube Bulk,Tube,Tube Bulk,Tube,Tube Bulk,Tube,Tube Bulk,Tube,Tube
Series - - - - -
ProductStatus Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy
MemoryType Non-Volatile Non-Volatile Non-Volatile Non-Volatile Non-Volatile
MemoryFormat NVSRAM NVSRAM NVSRAM NVSRAM NVSRAM
MemorySize 256Kb (32K x 8) 256Kb (32K x 8) 256Kb (32K x 8) 256Kb (32K x 8) 256Kb (32K x 8)
MemoryInterface Parallel Parallel Parallel Parallel Parallel
ClockFrequency - - - - -
WriteCycleTime-WordPage 45ns 45ns 45ns 45ns 45ns
AccessTime 45 ns 45 ns 45 ns 45 ns 45 ns
Voltage-Supply 4.5V ~ 5.5V 4.5V ~ 5.5V 4.5V ~ 5.5V 4.5V ~ 5.5V 4.5V ~ 5.5V