Cypress Semiconductor Corp CY7C0833V-100BBI
Numero parte
CY7C0833V-100BBI
Produttore
Cypress Semiconductor Corp
Categoria:
Speicher
Imballaggio
144-LBGA
Scheda tecnica
CY7C0833V-100BBI.pdf
Descrizione
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 144FBGA
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order CY7C0833V-100BBI on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CY7C0833V-100BBI price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CY7C0833V-100BBI?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series - - - - -
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
MemoryType Volatile Volatile Volatile Volatile Volatile
MemoryFormat SRAM SRAM SRAM SRAM SRAM
MemorySize 9Mb (512K x 18) 9Mb (512K x 18) 9Mb (512K x 18) 9Mb (512K x 18) 9Mb (512K x 18)
MemoryInterface Parallel Parallel Parallel Parallel Parallel
ClockFrequency 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz
WriteCycleTime-WordPage - - - - -
AccessTime - - - - -
Voltage-Supply 3.135V ~ 3.465V 3.135V ~ 3.465V 3.135V ~ 3.465V 3.135V ~ 3.465V 3.135V ~ 3.465V