Cypress Semiconductor Corp CY7C1345F-100BGC
Numero parte
CY7C1345F-100BGC
Produttore
Cypress Semiconductor Corp
Categoria:
Speicher
Imballaggio
119-BGA
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CY7C1345F-100BGC.pdf
Descrizione
CACHE SRAM, 128KX36, 8NS
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order CY7C1345F-100BGC on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CY7C1345F-100BGC price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CY7C1345F-100BGC?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
MemoryType Volatile Volatile Volatile Volatile Volatile
MemoryFormat SRAM SRAM SRAM SRAM SRAM
MemorySize 4.5Mb (128K x 36) 4.5Mb (128K x 36) 4.5Mb (128K x 36) 4.5Mb (128K x 36) 4.5Mb (128K x 36)
MemoryInterface Parallel Parallel Parallel Parallel Parallel
ClockFrequency 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz
WriteCycleTime-WordPage - - - - -
AccessTime 8 ns 8 ns 8 ns 8 ns 8 ns
Voltage-Supply 3.15V ~ 3.6V 3.15V ~ 3.6V 3.15V ~ 3.6V 3.15V ~ 3.6V 3.15V ~ 3.6V
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA)