Altech Corporation CYDLGF4L6-60V
Numero parte
CYDLGF4L6-60V
Produttore
Altech Corporation
Categoria:
Klemmenblöcke – DIN-Schiene, Kanal
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CYDLGF4L6-60V.pdf
Descrizione
DIN TERM BLK SCREW FUSE LED
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order CYDLGF4L6-60V on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CYDLGF4L6-60V price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CYDLGF4L6-60V?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CYDLGF4L6-60V.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine ODL2.5A ODL2.5A(I.S) CYG4 CYDLGF4FT CY4/4
Numero parte ODL2.5A ODL2.5A(I.S) CYG4 CYDLGF4FT CY4/4
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series CY CY CY CY CY
ProductStatus Active Active Active Active Active
DisconnectType Fuse Fuse Fuse Fuse Fuse
NumberofPositions 5 5 5 5 5
NumberofLevels 3; 1 Grounded 3; 1 Grounded 3; 1 Grounded 3; 1 Grounded 3; 1 Grounded
Terminal-Width 6.0mm 6.0mm 6.0mm 6.0mm 6.0mm
TerminationStyle Screw Screw Screw Screw Screw
Current-IEC - - - - -
Voltage-IEC 1000V 1000V 1000V 1000V 1000V
Current-UL - - - - -
Voltage-UL 300V 300V 300V 300V 300V